top of page

Bērnu makšķerēšanas sacensības -meistarklases Valmierā

26. maijā Valmieras MMB organizēja makšķerēšanas meistarklasi un sacensības bērniem Valmierā Dzirnavu ezeriņā. Sacensību iniciators un vadītājs bija pieredzes bagātais  makšķernieks Imants Saulītis. Pieteikušies bija 16 bērni, ieradās 12, vecumā no pieciem līdz trīsdpadsmit gadiem. Sacensību uzvarētājs ir Matīss Saktiņš (8 g.) ar 566 g smagu lomu.


Laiks bija silts un saulains. Rīts sākās ar jauno makšķernieku apmācību piesiet āķi, pavadiņu un citiem praktiskiem padomiem.  Visiem bērniem tika izdalīta barība un ēsma, izlozētas zonas. Makšķerēšana notika divas stundas. Imants Saulītis un Ivars Polis palīdzēja ikkatram ar padomu. Pirmās zivs tika noķerta pēc piecām minūtēm. Bērnus atbalstīja arī vecāki vai vecvecāki. Noķertās zivis tika uzglabāts ūdenī, tīkliņā un pēc svēršanas atlaistas atpakaļ ezeriņā. Tīkliņi palika katram makšķerniekam, kā dāvana. Lieki piebilst, ka par katru noķerto zivi bērniem bija liels prieks.


Kā jau sacensībās, bija gan lomu svēršana, gan uzvarētāju apbalvošana, un pēc tam cienāšanās ar Mazsalacas kafejnīcas “MIKS” sarūpēto cienastu. Visi dalībnieki saņēma diplomus un uzvarētāji veikala “BURINIEKS” dāvātās dāvanu kartes.


Sacensību rezultāti 26.maijs
.pdf
Download PDF • 15KB

Paldies visiem par dalību un uz tikšanos nākamgad!
Comments


bottom of page